Главная | Регистрация | Вход
Пізнай свою країну
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Календарь
«  Июнь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив записей
Друзья сайта
www.ZVEROZUB.com - Дикий отдых, авто+вело туризм, экстрим и натуризм в Крыму
Дикий отдых, авто+велотуризм, экстрим и натуризм в Крыму
На русском, английском и немецком языках: путеводители, отрывки из книг, статьи, учебные материалы по анимации, подвижным играм с детьми, домашнему видео, рыночные исследования и учебные пособия по товарам пляжной и молодежной культуры, репортажи, научные исследования Игоря Русанова и Анастасии Русановой, отзывы туристов о Крыме, объявления, ссылки, более 6 000 фото, отрывки из видео, проекты.

Природа України. Екологія, охорона природи, краєзнавство, туризм...

 • Официальный блог

 • Сообщество uCoz

 • FAQ по системе

 • Инструкции для uCoz

 • Статистика
  Пізнай свою країну !

  На початку XXI століття відбувся перехід від однієї суспільної системи до іншої, що мало далекосяжні наслідки.
  Серед них і зміна суспільних ідеалів, всієї ієрархії духовних цінностей.
  Перехідний період, як масштабний і тривалий процес, втягнув у свою орбіту десятки мільйони людей.
  Руйнування звичних стереотипів мислення і життя, переоцінка духовних цінностей не могли бути простим і безболісним актом.
  Положення ускладнюється також тим, що преса та телебачення наповнені програмами, зміст яких суперечить цінностям цивілізованого суспільства та картинами насилля й аморальності.
  Як результат – в суспільстві поширюються соціальні проблеми, падає інтерес до національної історії та культури.
  Розвиток туристичної галузі тривалий час без державної підтримки призвів до виживання переважно комерційних форм і видів туризму та практичного зникнення соціального туризму (насамперед, дитячого та молодіжного), конкурентоспроможність якого є суттєво обмеженою.
  Не сприяє залученню дітей і молоді до змістовного дозвілля та отриманню туристично-екскурсійних послуг малозабезпеченими верствами населення низький рівень їх життя.
  Для створенню економічно сприятливих умов для суб’єктів туристичної галузі щодо розвитку доступного для малозабезпечених верств населення, насамперед дітей і молоді, туризму як одного з дієвих шляхів поліпшення виховної роботи на основі традицій і звичаїв українського народу, формування у підростаючого покоління патріотичної свідомості та пропаганди здорового способу життя, необхідно втілювати у життя Програму "Пізнай свою країну !".
  Метою Програми є поліпшення національно-патріотичного виховання, відродження духовності, формування гармонійно розвиненої особистості, розширення її світогляду та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді шляхом залучення їх до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, проведення краєзнавчих наукових досліджень та організації змістовного дозвілля.